Založení společnosti

Založte si společnost levně, jednoduše a rychle online. Vše bez starostí. Pomůžeme Vám s s.r.o. i akciovou společností.

clock

Rychlé vyřízení

image/svg+xml

Nejnižší ceny

Žádné další podmínky

Online vyřízení

Aktuální nabídka společností s ručením omezeným

Aktuální nabídka akciových společností

Založení společnosti

blank

Jako jednu z našich služeb nabízíme také založení společnosti na míru, a to jak společnosti s ručením omezeným, tak společnosti akciové. V rámci této služby Vám poskytujeme kompletní poradenství, přípravu všech potřebných dokumentů, zajištění nezbytné komunikace s úřady a také expresní zápis do obchodního rejstříku prostřednictvím notáře. Tato služba není podmíněna využitím žádné jiné služby a nejste ani vázáni omezeným počtem zakladatelů či členů statutárních orgánů. Níže naleznete informace o tom, co všechno tato služba zahrnuje a také přesnou cenovou nabídku včetně všech doplňkových služeb.

V ceně máte zahrnuto

 • Základní poradenství související s převodem společnosti (projdeme Vaše požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme).
 • Přípravu potřebné dokumentace pro převod společnosti.
 • Vyřízení zdlouhavé a náročné komunikace s příslušnými úřady , které se při založení společnosti nelze vyhnout.
 • Zajištění podání návrhu na zápis změn do obchodního rejstříku a také možnost expresního zápisu do obchodního rejstříku prostřednictvím notáře.
 • Garanci správného znění všech dokumentů a administrativní bezchybnosti až po zápis společnosti do obchodního rejstříku.
 • Po zápisu společnosti do obchodního rejstříku také přípravu formuláře pro registraci k dani z příjmu právnických osob.

Výhody založení společnosti na míru

 • Budete prvním vlastníkem společnosti.
 • Ušetříte na vstupních nákladech oproti koupi ready made společnosti.
 • Zvolíte si konkrétní parametry a formu společnosti.
 • Nemusíte znát platnou legislativu.
 • Vše vyřídíme za Vás!

Řekli o nás

label
Založení společnosti

Ing. Elena Rajková

Best School Company s.r.o.

Moc děkuji za skvělou práci. Se službami jsem byla spokojená a myslím si, že poměr Cena-Kvalita je bezvadný. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Můžu jen doporučit těm, kdo nemá čas na vyřizování věcí kolem založení firmy. Přeji vám hodně úspěchů a hodně spokojených klientů.

label
Založení společnosti

Raxor s.r.o.

Miroslav Málek, jednatel společnosti

Naše firma využila Legal Company k provedení zápisů změn týkajících se naší společnosti. Ocenili jsme především rychlost se kterou probíhalo vyřešení našich požadavků. Zároveň jsme si ušetřili velké množství času, které by nám zabralo obíhání úřadů.

label
Založení společnosti

per capita s.r.o.

Radovan Bartko, jednatel

Spolupráce s Legal Company byla rychlá a bezproblémová. Je to tým zkušených profesionálů, který umí poradit a zařídit, a na který se obrátím i v budoucnu. Děkuji!

label
Založení společnosti

eMPe Promotion s.r.o.

Pavel Mazánek, jednatel

Při zakládání společnosti s.r.o. jsem kontaktoval společnost Legal Company s.r.o. a byla to velmi dobrá volba. Jejich jednání bylo rychlé a profesionální. Založení společnosti proběhlo velmi rychle. Také bych společnosti chtěl poděkovat za pomoc při žádosti o DPH, kde bylo také vše vyřešeno velmi rychle, úspěšně a k mé plné spokojenosti.

label
Založení společnosti

B.S.A.F. s.r.o.

Milan Vémola, jednatel

Se službami i celkovou komunikací se společností LEGAL COMPANY s.r.o. jsem nadmíru spokojen.

label
Založení společnosti

Optika Jana s.r.o.

Miroslav Michálek, jednatel

Společnost LEGAL COMPANY s.r.o. jsem využil pro založení společnosti. Vše probíhalo rychle a profesionálně.  Mohu určitě doporučit.

label
Založení společnosti

Pavel Dlouhý

jednatel

Byl jsem velmi spokojen se službou založení společnosti. Prakticky ve všech ohledech jsem se setkal s výborným profesionálním přístupem. Do společnosti LEGAL COMPANY s.r.o. se budu rád vracet.

label
Založení společnosti

Sommer & Morávek s.r.o.

Se službami společnosti LEGAL COMPANY s.r.o. jsme velmi spokojeni. Využíváme služby poskytnutí sídla v Liberci, kde vše probíhá doposud bez problémů. Líbí se nám přístup společnosti, jakékoliv dotazy či úpravy ve smlouvě byly vždy vyřešeny rychle a k naší plné spokojenosti. Tuto společnost můžeme jen doporučit.

label
Založení společnosti

Účetní a investiční plus s.r.o.

Milan Chmel

S poskytnutými službami společnosti LEGAL COMPANY s.r.o. jsem byl nadmíru spokojen, ať již co do komunikace, tak do rychlosti vyřizování daných požadavků. Mohu jen doporučit dalším zákazníkům.

label
Založení společnosti

PMP Fratello s.r.o.

Petr Pjajko

U společnosti LEGAL COMPANY s.r.o. využívám poskytnutí sídla v Brně pro moji společnost PMP Fratello s.r.o., přičemž oceňuji vstřícnost vyhovět mým požadavkům a souhlas se sídlem vystavit do 24 hodin od prvotního kontaktu! Vše proběhlo bez sebemenších problémů. Mohu vřele doporučit i ostatním zájemcům.

label
Založení společnosti

THAORI s.r.o.

Daniel Hanuš

Spolupráce naší společnosti se společností LEGAL COMPANY s.r.o. se vyznačuje velmi rychlým, flexibilním a přátelským přístupem. Od společnosti LEGAL COMPANY s.r.o. získáváme služby, které vždy přesně podporují naše aktivity a my se můžeme plně věnovat svým cílům.

label
Založení společnosti

Dras s.r.o.

Pavla Rygerová

Společnost Legal Company nám poskytuje své služby k naší maximální spokojenosti. V jednání s panem Řehůlkou se snoubí profesionalita, spolehlivost i vlídnost a vyřízení veškerých požadavků probíhá vždy velmi rychle a snadno. Děkujeme

label
Založení společnosti

Ruský plyn s.r.o.

Robert Kučera

“Spolupráce naší společnosti se společností LEGAL COMPANY s.r.o. se vyznačuje velmi rychlým, flexibilním a přátelským přístupem.

Od společnosti LEGAL COMPANY s.r.o. získáváme služby, které vždy přesně podporují naše aktivity a my se můžeme plně věnovat svým cílům.”

label
Založení společnosti

Centrum oční péče s.r.o.

[/vc_row]

Pavla Dohnalová

“Jednání se společností Legal