Založení společnosti

clock

Rychlé vyřízení

image/svg+xml

Nejnižší ceny

Žádné další podmínky

Online vyřízení

Aktuální nabídka společností s ručením omezeným

Aktuální nabídka akciových společností

Důležité informace

Služba založení společnosti nabízí možnost jak jednoduše získat vlastní obchodní společnost. Společnost je založena přesně dle specifických potřeb klienta, který si stanoví konkrétní parametry, které by měla jeho společnost splňovat. Následně připravíme veškeré nezbytně nutné podklady a společnost založíme od A do Z. Nově vzniklá společnost tak bude mít přesně požadovanou strukturu.

Výhod využití služby založení společnosti od nás je vícero. Mezi hlavní patří to, že nemusíte znát veškerou platnou legislativu, která se k založení společnosti váže. Také Vám nabízíme podrobné poradenství, projdeme s Vámi všechny Vaše požadavky a připravíme veškeré potřebné dokumenty. Navíc Vám ušetříme drahocenný čas, jelikož za Vás obejdeme všechny potřebné instituce včetně banky, kde zařídíme účet pro složení základního kapitálu a prostřednictvím notáře zajistíme expresní zápis do obchodního rejstříku.

Založení společnosti

Jako jednu z našich služeb nabízíme také založení společnosti na míru, a to jak společnosti s ručením omezeným, tak společnosti akciové. V rámci této služby Vám poskytujeme kompletní poradenství, přípravu všech potřebných dokumentů, zajištění nezbytné komunikace s úřady a také expresní zápis do obchodního rejstříku prostřednictvím notáře. Tato služba není podmíněna využitím žádné jiné služby a nejste ani vázáni omezeným počtem zakladatelů či členů statutárních orgánů. Níže naleznete informace o tom, co všechno tato služba zahrnuje a také přesnou cenovou nabídku včetně všech doplňkových služeb.

V ceně máte zahrnuto

 • Základní poradenství související s převodem společnosti (projdeme Vaše požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme).
 • Přípravu potřebné dokumentace pro převod společnosti.
 • Vyřízení zdlouhavé a náročné komunikace s příslušnými úřady , které se při založení společnosti nelze vyhnout.
 • Zajištění podání návrhu na zápis změn do obchodního rejstříku a také možnost expresního zápisu do obchodního rejstříku prostřednictvím notáře.
 • Garanci správného znění všech dokumentů a administrativní bezchybnosti až po zápis společnosti do obchodního rejstříku.
 • Po zápisu společnosti do obchodního rejstříku také přípravu formuláře pro registraci k dani z příjmu právnických osob.

Výhody založení společnosti na míru

 • Budete prvním vlastníkem společnosti.
 • Ušetříte na vstupních nákladech oproti koupi ready made společnosti.
 • Zvolíte si konkrétní aspekty a formu společnosti.
 • Nemusíte znát platnou legislativu.
 • Vše vyřídíme za Vás!

Řekli o nás